Lepsza prawda niż kłamstwo

Jakie zasady wyznaje Patryk Vega? Tego chyba nikt dokładnie nie wie. Można się spodziewać tego, że jest to człowiek, który zdecydowanie bardziej woli ujawnić prawdę niż karmić ludzi kłamstwami, jakie sprzedają im inne osoby. Vega od zawsze marzył o tym, aby na stałe związać się ze światem filmu. Nie, on nie chciał tak jak wiele innych osób zostać sławnym aktorem. On planował zająć się montażem, reżyserią. Uznał, że życie po drugiej stronie kamery, tej mniej oświetlonej jest dla niego bardziej odpowiednie. I śmiało parł do przodu, czego dowodem jest fakt, że obecnie Vega jest absolwentem socjologii w Collegium Civitas w Warszawie. Swoją pracę magisterką obronił na podstawie serialu dokumentalnego “Prawdziwe psy”, którego był współscenarzystą i reżyserem. Od tej pory przyszło mu stworzyć wiele wspaniałych hitów filmowych, gdzie wymienić można chociażby “Pit bull”, “Kobiety mafii”, “Bad Boy”, “Ciacho”, “Last minute”, “Służby specjalne”, “Small World”, “Polityka”, itd. Patryk Vega to także autor kilku serialowych hitów, które noszą takie tytuły, jak “Pierwszy milion”, “Prawdziwe psy”, “Kryminalni”, “Instynkt”, “Służby specjalne”, itd.

“Złe psy. Po ciemnej stronie mocy”

Wszystko co dobre o policji już wiemy. Teraz czas na to, aby poznać ciemną stronę mocy związaną z pracą w policji. Chyba nikt nie spodziewa się, że taka praca może mieć jakieś minusy. A jednak coś w tym musi być skoro co jakiś czas słyszymy o tym, że ktoś związany z policją ląduje w więzieniu lub kończy na zamkniętym oddziale psychiatrycznym. Jak się okazuje wielu policjantów postanawia przekroczyć bardzo cienką granicę pomiędzy prawem a zbrodnią. Takie przekroczenie dla nikogo nie kończy się z reguły dobrze. Jeżeli już ktoś raz to zrobi, to musi wiedzieć, że nie będzie odwrotu. Ciemna strona mocy pochłania jak magnes i nie chce wypuścić ze swoich macek. W środku znaleźć można historii wielu policjantów, którzy nie poradzili sobie z presją Przeszli na drugą stronę. Czy komukolwiek udało się kiedyś powrócić na dobrą ścieżkę? Czy już zawsze zostali w miejscu, gdzie nikt nie spodziewa się niczego dobrego. Ta lektura na pewno szokuje. Wszystko jest twardo i po męsku. Tutaj nie ma żadnej cenzury, dlatego osoby wrażliwe na takie wydarzenia może powinny zastanowić się nad tym, czy chcą na pewno przeczytać tą pozycję. Czas na prawdę, która już od dawna powinna znaleźć się na wierzchu. Patryk Vega zebrał wiele pozytywnych recenzji po tym jak napisał tą świetną książkę.

Ludzie zdjęcie utworzone przez prostooleh - pl.freepik.com